News

Vaillant Klima Bahçelievler Servisi Telefon

Bahçelievler Vaillant Kombi Klima Servisi

vaillant bahçelievler servisi Eşanjör de değişik sorunlar ortaya çıkabilir gaz valfi nin çalışmaması ana eşanjör in bozuk olması sıcak suyun gelişinde problem teşkil edebilir. Özellikle yoğun kullanımlarda genleşme tankları problem çıkartabilir. Bazı elektronik anakartlarında bozulması böceklenmesi gibi problemler kombinin çalışmamasına neden olabilir.. Ayrıca üç yollu vana nın bozulması basınç anahtarında meydana gelen arızalar akış şalteri üç yollu switch in bozulması prosestatın özellikle yoğun olarak bozulması servisimiz tarafından gerçekleştirilen düzenlemelerden birkaçıdır.

Vaillant Klima Bahçelievler Servisi Telefon

Vaillant kombilerin bakımı arızası durumları için müşteri temsilcimiz sizinle görüşecektir. Bununla birlikte Vaillant kombilerde petek temizliği hizmeti de vermekteyiz. Genel olarak müşterilerimiz kış aylarından önce bakım hizmeti için ararlar. Ayrıca Vaillant kombi yedek parça ihtiyaçlarınız olur ise servisimiz parçayı alıp kombinize montajını gerçekleştirir. Vaillant kombi yedek parça satışımız bulunmamaktadır. .

Vaillant Bahçelievler Servisi

Telefonumuz 7/24 açık olup her an ulaşabilirsiniz. Teknik ekibimizin çalışma saatleri ve çalışma günleri yılın 365 günü çalışmakla birlikte Ramazan Bayramı kurban bayramı yılbaşı 19 Mayıs 23 Nisan 30 Ağustos 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dahil her gün çalışmaktayız.. Vaillant Servisi Bahçelievler‘de sabah 7 ile 22 saatleri arasında sahada hizmet vermektedir. Müşteri temsilcilerimiz aradığınızda size Öncelikle telefon desteği sunacaktır.