News

Vaillant Kombi Sarıyer

Vaillant Kombi Sarıyer

Belirli saatlerden sonra çocuklu çocuklu aile ler sarıyer vaillant servisi için gece ekip çıkartıyoruz. Tabii çıkarttığımız ekip normal tarifeye göre değil iki katı tarife ücreti alıyor. Servis ücreti olarak tabi normal işlem Eğer yaptırılırsa arıza arıza işleme alınır.. Müşteri temsilcilerimiz size telefonda servis ücretini bildirecektir. Sarıyer Vaillant Servisi olarak servis ücretimiz değişkenlik göstermektedir.

Vaillant Servisi Sarıyer

İstanbul ili genelinde Özellikle de Sarıyer ilçesinin tamamında çalışan servisimiz 0 506 0 20 30 48 numaralı telefon hattı da sizlere hizmet vermektedir. Özellikle WhatsApp üzerinden mesaj yollayarak da bize ulaşabilirsiniz. Sarıyer’de bulunan Vaillant yetkili servisi değiliz. Bu soğuk Kış gününde Eğer kombin izle aarıza yaşıyorsanız Sarıyer Vaillant servisini arayabilirsiniz. Sarıyer bölgesinde Vaillant teknik servisi olarak hizmet vermekteyiz..

Sarıyer Vaillant Kombi

Havanın soğuk olması nedeniyle kombiler daha yoğun bir şekilde çalıştırılır. Özellikle her yıl kombilerin bakımını yaptırılması önemlidir. Kış ayları yani Aralık Ocak Şubat gibi aylarda hava oldukça soğuk olur. Yoğun şekilde çalışan kombiler genel olarak çeşitli arızalara neden olur. . Özellikle kış aylarından önce eylül ekim ve kasım aylarında yoğun bir şekilde kombi bakımlarının yapılması gerekir.

Sarıyer Vaillant Kombi Servisi

Kombide gerekli parçalar temizlenir. Sarıyer Vaillant Servisi olarak kombi bakımı hizmeti isterseniz servisimizle iletişime geçebilirsiniz. Kombi bakımlarında kombinin İçerisi parçalarının çalışıp çalışmadığı kontrol edilir. Genleşme tankı kontrol edilir. Kombilerin bu arızalarını daha gelmeden öncesinde onarmak için Kombi Bakımlarını her yıl yapılması gerekir. Üç yollu vana elektronik kart su alma vanası gibi birçok Vaillant kombi yedek parçası kontrol edilir temizlenir ve bakımı yapılır..

Sarıyerde Kombi Servisi için tıklayın