News

Zeytinburnu Vaillant Kombi Klima Servisi

Vaillant Zeytinburnu Servisi

Bir yıl içerisinde Eğer montaj yapılan yedek zeytinburnu vaillant servisi parçada arıza çıkar ise ücretsiz olarak yedek parçanız montaj yapılarak size teslim edilir.. Ve takılan yedek parça için bir yıl arıza garantisi vermektedir. Zeytinburnu Vaillant Kombi Servisi ihtiyaçlarınız için arıza durumlarında yedek parçalarını değiştirir monte eder. Servisimiz resmi bayramlarda Kurban Bayramı Ramazan Bayramı gibi dini bayramlarda 30 Ağustos 29 Ekim 23 Nisan 19 Mayıs gibi bayramlarda da Ayrıca 1 Ocak yılbaşı tatili sırasında da çalışmaktadır. Saha ekibimiz ise haftanın 7 günü sabah 07 akşam 22 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Vaillant Zeytinburnu Servisi

Vaillant kombiler hermetik ve yoğuşmalı olarak iki adettir. Hermetik kombiler yoğuşmalı kombilere oranla daha ucuz fakat işlevleri açısından daha fazla doğal gaz yakıtı tüketen Kombi lerdir. Yoğuşmalı kombiler ise az gaz kullanarak daha çok ısı veren Kombi çeşitleridir. Yoğuşmalı kombilerde ve Hermetik kombilerde Kombi parçaları şu şekildedir pompa ana eşanjör sıcak su eşanjörü akış şalteri gaz valfi elektronik kart limit termostat doldurma musluğu genleşme tankı duyurular Akış şalteri üç yollu Switch.

Vaillant Zeytinburnu Servisi

Müşteri temsilcilerimiz 7 gün 24 saat servisimizin telefonlarını bakıyor durumdadır.. Zeytinburnu Vaillant servisi telefon no : 0506 020 30 48 Zeytinburnu Vaillant Servisi telefon numaramız yukarıda görüldüğü gibidir. Servisimize ister telefon numaramızı arayarak isterseniz WhatsApp üzerinden mesajlarla ulaşabilirsiniz. Zeytinburnu Vaillant Servisi olarak İstanbul’un Zeytinburnu ilçesinde tüm mahallelerinde hizmet vermekteyiz. Ayrıca bu telefon numarası WhatsApp olarak da servisimiz tarafından kullanılmaktadır. Servisimiz kombi klima ve Vaillant ürünler için servis hizmeti vermektedir.

Vaillant Kombi Zeytinburnu Servisi

Kombi fanının görevini yerine getirememesi yanma odasında oksijeni alamaması ve bacadan gazı atamaması.. Vaillant kombiler için arıza kodlarının düzeltilmesi. Kombilerin kartlarında meydana gelen arızalar arızaların giderilmesi. Kombilerin sıcak ısı vermemesi . Kombi su vanalarının gerekli tamiri. Zeytinburnu Vaillant Servisi olarak hizmetlerimiz şu şekilde bulunmaktadır. Kombi eşanjör arızaları Kombi Elektrik aksamında yaşanan arızalar. Kombi kart tamiri veya yeni kartın montajı. Kombi pompasının görevini yerine getirememesi nedeniyle eşanjör de ısınan suyun dolaşıma girememesi nedeniyle ısının oluşmaması. Kombi Bacaları’nın temizlenmesi montajı arızası tamiri.

Zeytinburnu Vaillant Servisi

Resmi bayramlarda da çalışıyoruz. Ayrıca yılbaşında çalışıyoruz Kurban Bayramı Ramazan Bayramı gibi dini bayramlarımızda da çalışmaktayız. Servisimiz Resmi ve Dini Bayramlarda ayrıca yeni yılın ilk günü de 7/24 Hizmet vermektedir.. Sahadaki arkadaşlarımıza ise yılın 365 günü sabah 7 ile 22 saatleri arasında çalışmaktadır. Telefon desteği 7/24 bulunmaktadır.

Vaillant Klima Zeytinburnu Servisi Telefon

Özellikle genleşme tankında meydana gelen arızalar. Kombi elektronik kart tamiri atının yapılması. Üç yollu vana yedek parçasının değiştirilmesi gibi birçok kombi arıza tamir bakım hizmetleri için servisimizle iletişime geçebilirsiniz.. Doldurma musluğu nun gerekli işlevi yapmadığı ve kombiye su çekmediğimiz durumlar. Üç yollu vana nın arıza vermesi. Basınç anahtarının işlevsiz kalması. Doldurma musluğunun bulunmaması veya kırılması. Kombi elektronik kartının böceklenmesi. Gaz valfi arızası ana eşanjörün bozulması ve görevini yerine getirememesi. Prosestat limit termostat iyonizasyon elektrodu doldurma musluğu Çakmak genleşme tankı ve elektronik Kombi kartının bozulması gibi birçok arıza Zeytinburnu Vaillant Kombi Servisi tarafından giderilmektedir. Eşanjörün bozulması kombinin sıcak su vermemesi. Sıcak su eşanjörü de buralarda üç yollu vana da meydana gelen arızalar ve hatalar.