News

Vaillant Servisi Beşiktaş

Beşiktaş petek temizliği hizmeti

Kombide meydana gelen arızanın İhtiyacın ne beşiktaş vaillant kombi servisi olduğunu uygun olarak sizi bilgilendirir ve bu konuda hizmet alıp almak istemediğiniz sorusu sizlere yönlendirilir.. Vaillant Kombi teknik servisi evinize geldiğinde Öncelikle kombini iste veya Vaillant klimanız da meydana gelen arızanın neden kaynaklandığını sizden aldığı bilgilerle ve kombiyi veya Klimayı açarak öğrenir.

Beşiktaş Vaillant Servisi

Servisimiz müşteri temsilcisi ve ekip arkadaşlarımız olarak iki aşamada çalışmaktadır. Bu numarayı arayarak müşteri temsilcimizle arızanın tamiri ihtiyacınız veya bakımla ilgili istediğiniz bilgilendirmeyi alabilirsiniz. Beşiktaş Vaillant Servisi olarak İstanbul’un ilçesi Beşiktaş’ta hizmet vermekteyiz. Beşiktaş Vaillant Servisi olarak telefon numarası 0 5060 20 30 48 dir. .

Beşiktaş Vaillant Servisi yedek parça hizmeti

Yaşadığınız problemin nedeni olan bu parça ile ilgili Aynı yıl içerisinde arızalanma gerçekleşirse servisimiz ücretsiz olarak sizlere yeni yedek parça için hizmet verecektir.. Yedek parça da yapılan montajın Ardında aynı parça ile ilgili bir yıl içerisinde bozulmama garantisi veriyoruz. Bu değişim ihtiyacı sonrasında ekibimiz gelerek yeni parçayı monte eder ve Vaillant marka ürününüz tekrar çalışmaya başlar. Yedek parçaların arızalanması ve ömrünü tamamlamasının ardından değişiminin ihtiyacı var. Beşiktaş Vaillant Servisi olarak yedek parçalar da ihtiyaç duyulduğunda arkadaşlarımız gerekli parçaya getirerek evinize montajda bulunabilirler.

bize ulaşın